טקטיקות משא ומתן | עשרת הדברות במשא ומתן | שאלות נפוצות במשא ומתן | טעויות נפוצות במשא ומתן | אודותינו | צור קשר
boaz@nego.co.il

שמי בועז נחמד ואני אוהב לנהל משא ומתן. הצלחתי לשלב (משנת 1992 ועד היום), אהבה זאת לתחום המרתק - עם פרנסה, מקצוע, ו(כמעט) אמנות.

והמטרה שלי באתר זה היא מאוד פשוטה: לסייע לך לנהל משא ומתן. הסיבה לכך היא על מנת לוודא כי בכל מקום, בכל מצב, בכל אירוע בו יש צורך לנהל משא ומתן (רישמי או לא רישמי), כדאי שתגיע/י מוכן/ה לדיאלוג. אני יודע לעשות זאת הן ברמת הייעוץ הפרטני (אחד על אחד) והן ברמת ההדרכה של קבוצה גדולה יותר (צוות הנהלת החברה, אנשי מכירות, מחלקת רכש ועוד).

החומרים עצמם עומדים לרשותך בצורה פתוחה לחלוטין.

כתבתי את "המו"מחה משא ומתן"- כיועץ ארגוני ומנחה סדנאות בתחומי המכירות, ניהול, שירות, שיווק וגביית חובות (www.boaz8.co.il).

בין הלקוחות שלי תוכלו למצוא החל ממשרדי הממשלה הגדולים והיוקרתיים ביותר, דרך חברות ציבוריות, עסקים פרטיים, מפעלים, מפעלים קיבוציים, ארגונים עסקיים. תחומי העיסוק שלי מגוונים אף הם: החל מתחום התשתיות, דלק, תקשורת, בנייה, ברזל, בטון, זכוכית, יהלומים, ביטוח, בנקאות, תשתיות חשמל, כספים, מלונאות, נדל"ן, רפואה, עבודה סוציאלית, קמעונאות, סיטונאות, הפצה, ייבוא, ייצוא, ועוד ועוד.

עד היום כתבתי ארבעה ספרים ("השיק בדואר" 1997, "הלקוח תמיד צודק" 2000, פאזל המכירה 2001 ו"תורת הגבייה" 2002). הספר החמישי שלי עוסק אף הוא, כמו אתר זה, בעולם המשא ומתן והוא ייצא לאור בערך באוקטובר 2007.

תחום המשא ומתן, תמיד היה אהוב עלי במיוחד - מאחר והוא צירוף של יכולות מרתקות מעולם מדעי ההתנהגות, ביחד עם העולם המופלא של תורת המשחקים בשילוב של יכולות אישיות של המשתתפים בו. בתחום זה היכולת להשיג תוצאות מעולות בזמן קצר - מהגבוהות שניתן להעלות על הדעת בעולם הייעוץ, ההדרכה והאימון.  

 

אשמח לעמוד לרשותך בכל עת: כיועץ, מרצה, מדריך, מנחה סדנאות, מנטור אישי או ארגוני, או כמאמן בתחום המשא ומתן. אשמח לסייע בכל מקום בארץ (ובעולם).

אשמח להיות לאדם שיוביל אותך (או את הארגון שלך) להצלחה ולתוצאות האופטימאליות ביותר הקיימות במשא ומתן אליו את/ה נזקק/ת.

בין אם מדובר באירוע של משא ומתן חד פעמי שלא יידרוש עבודה נוספת לאחריו (או ניתוחים נוספים עם סיומו) ובין אם מדובר בסט קבוע של דיונים ופגישות ומשאים ומתנים עם לקוחות או עם ספקים או עמיתים או עובדים - אני לרשותך.

 

בברכה,

 

בועז נחמד, תל אביב

050-5201857

כתובת דואל זו מוגנת מדואר זבל, אתה צריך לאפשר Javascript בכדי לצפות בה

 

   

לייעוץ, אימון או להדרכה: בועז  050-5201857   כתובת דואל זו מוגנת מדואר זבל, אתה צריך לאפשר Javascript בכדי לצפות בה

 
AdvertisementAdvertisement 

בניית אתרים באינטרנט